Doručovanie objednávok

Balenie zásielok

Poplatky za dopravu zahŕňajú manipuláciu a balné, ako aj náklady na prepravu. Manipulačné poplatky sú stanovené, cena za prepravu sa líši v závislosti od celkovej hmotnosti zásielky. Odporúčame vám zoskupiť položky v jednej objednávke. Pri vytvorení dvoch rôznych objednávok budú prepravné náklady vyúčtované na obe objednávky zvlásť. Váš balík bude odoslaný na vlastnú zodpovednosť, budeme však dbať na to, aby boli pri balení krehké veci zabalené a ochránené pred rozbitím.


Boxy sú dostatočne dimenzované a vaše položky sú dobre chránené. 

Osobný odber 

Osobný odber slúži iba, ako rezervácia tovaru. Následný prípadný predaj prebieha na kamennej predajni a riadi sa podmienkami tejto predajne, ktorá sa riadi právnymi predpismi na území Slovenskej republiky. 

Platby za tovar a poštovné 

DOBIERKA:

Objednaný tovar zasielame poštou doporučene, na adresu udanú zákazníkom v objednávke. Zákazník za tovar zaplatí plnú sumu pri preberaní dobierky na pošte, prípadne doručovateľovi zásielky.

Poštovné (vrátane balného) pre každú samostatnú objednávku pri platbe na dobierku je 3 € pri dobierke Slovenskej pošty. Ceny sú vrátane DPH.
Cena poštovného (vrátane balného) pri platbe na účet je 2,35 € pri odoslaní ako doporučený list Slovenskej pošty. Ceny sú vrátane DPH.

Poštovné (vrátane balného) pre každú samostatnú objednávku pri platbe na dobierku je 3,95 € pri dobierke DHL kuriér. Ceny sú vrátane DPH.

Cena poštovného (vrátane balného) pri platbe na účet je 2,8 € pri odoslaní kuriérom DHL. Ceny sú vrátane DPH


PLATBA VOPRED NA ÚČET:

Platbu je možné vykonať aj vopred, prevodom na účet.
Ak chcete využiť túto možnosť, stačí si objednať tovar a pri dokončovaní objednávky zaškrtnúť kolónku “ platba vopred na účet“. Tiež môžete do poznámky vypísať “Platba vopred na účet“, následne Vás budeme kontaktovať a zašleme Vám všetky potrebné údaje k platbe. Po úhrade bude tovar hneď zaslaný na zadanú adresu ako doporučená zásielka alebo balík. Číslo účtu (Iban) SK44 0900 0000 0051 5787 5174. Náš účet je vedený v Slovenskej sporiteľni. Poštovné je uvedené vrátane balného.
Pri platbe na účet musí byť platba uskutočnená do troch pracovných dní, inak sa zmluva automaticky ruší. Pri prvej objednávke konkrétneho zákazníka nad 100 € si vyhradzujeme právo žiadať platbu vopred na náš účet.

© 2019 www.GlamDiva.sk™